Sklep z wycieraczkami samochodowymi

Sklep z wycieraczkami samochodowymi

» Produkty

Produkty

W poniższej galerii prezentujemy Państwu modele piór wycieraczek dostępnych w naszym sklepie. 

wycieraczki bosch aerotwin
Bosch Aerotwin. Nowej generacji, berzprzegubowe pióra wycieraczek klasy Premium..Dla najbardziej wymagających Klientów. Zastosowanie - przednia szyba.
wycieraczki bosch twin
Bosch Twin. Klasyczne wycieraczki z metalowymi przegubami, wykonane w klasie Premium. Dla wymagających użytkowników. Zastosowanie - przednia szyba.
wycieraczki bosch eco
Bosch Eco. Klasyczne wycieraczki z metalowymi przegubami, wykonane w klasie Econo. Pasują do uchwytów typu U. Dla użytkowników poszukujących tańszej alternatywy. Zastosowanie - przednia i tylna szyba.
oximo wu
Oximo typ WU (Silicon Line). Bezprzegubowe (płaskie) wycieraczki klasy średniej. W zależności od zastosowanego uchwytu posiadają symbole WU oraz WA-WG. Gumka zbierająca wykonana z mieszanki silikonowo-kauczukowej. Bardzo dobry współczynnik jakości do ceny.
oximo wus
Oximo typ WUS. Klasyczne, przegubowe wycieraczki z lakierowanym metalowym korpusem. Stosowane do uchwytów na tzw. haczyk. Lokowane w klasie ekonomicznej, posiadają dobrą jakość i atrakcyjną cenę.
Oximo typ WUSP
Oximo typ WUSP. Odmiana klasycznych wycieraczek WUS, dodatkowo z zamontowanym spojlerem, dociskającym pióro wycieraczki do szyby, zwłaszcza podczas szybszej jazdy. Do uchwytów typu U.
wycieraczki bosch rear
Bosch Rear. Wycieraczki na tylną szybę w jakości Premium. W zależności od dopasowania do konkretnego modelu auta wykonane są z lakierowanego metalu lub tworzywa.
oximo typ wr
Oximo typ WR. Wycieraczki na tylną szybę. Dobra jakość wykonania i dopasowanie do wielu modeli aut. Bardzo atrakcyjna alternatywa dla klasy Premium.
Przejdź do strony głównej