Sklep z wycieraczkami samochodowymi

Sklep z wycieraczkami samochodowymi

Strona Główna » Produkty

Produkty

W poniższej galerii prezentujemy Państwu wszystkie modele piór wycieraczek dostępnych w naszym sklepie. 

wycieraczki bosch aerotwin
Bosch Aerotwin. Nowej generacji, berzprzegubowe pióra wycieraczek klasy Premium. Dużą zaletę tego modelu stanowi dobra aerodynamika, dzięki korpusowi wycieraczki w kształcie spojlera. Dla najbardziej wymagających Klientów, zapewniające dokładne czyszczenie szyby i komfort podczas jazdy. Zastosowanie - przednia szyba.
wycieraczki bosch twin
Bosch Twin. Klasyczne wycieraczki z metalowymi przegubami, wykonane w klasie Premium. Dla wymagających użytkowników. Zastosowanie - przednia szyba.
wycieraczki bosch eco
Bosch Eco. Klasyczne wycieraczki z metalowymi przegubami, wykonane w klasie Econo. Pasują do uchwytów typu U. Dla użytkowników poszukujących tańszej alternatywy, bez rezygnowania z jakości. Zastosowanie - przednia i tylna szyba.
oximo wu
Oximo typ WU (Silicon Line). Bezprzegubowe (płaskie) wycieraczki klasy średniej. W zależności od zastosowanego uchwytu posiadają symbole WU oraz WA-WG. Gumka zbierająca wykonana z mieszanki silikonowo-kauczukowej. Wyróżnia je bardzo dobry współczynnik jakości do ceny oraz prosty montaż.
oximo wus
Oximo typ WUS. Klasyczne, przegubowe wycieraczki z lakierowanym metalowym korpusem. Stosowane do uchwytów na tzw. haczyk. Lokowane w klasie ekonomicznej, posiadają dobrą jakość i atrakcyjną cenę.
Oximo typ WUSP
Oximo typ WUSP. Odmiana klasycznych wycieraczek WUS, dodatkowo z zamontowanym spojlerem, dociskającym pióro wycieraczki do szyby, zwłaszcza podczas szybszej jazdy, co poprawia ich pracę. Do uchwytów typu U.
wycieraczki bosch rear
Bosch Rear. Wycieraczki na tylną szybę w jakości Premium. W zależności od dopasowania do konkretnego modelu auta wykonane są z lakierowanego metalu lub tworzywa, gwarantujące ich trwałosć
oximo typ wr
Oximo typ WR. Wycieraczki na tylną szybę. Dobra jakość wykonania i dopasowanie do wielu modeli aut. Bardzo atrakcyjna alternatywa dla klasy Premium.
Motgum Klasyk
Wycieraczki klasyczne Motgum wykonane z kauczuku naturalnego z dodatkiem grafitu, gwarantujące cichą i skuteczną pracę. Ponadto posiadają solidną i trwałą konstrukcję , co umożliwia ich lepszy docisk do szyby. Alu-cynkowa powłoka antykorozyjna zwiększa ich odporność na warunki atmosferyczne.
Hybryda Motgum
Wycieraczki hybrydowe Motgum to nowa generacja piór, które zyskują coraz większą popularność. Guma zawiera mieszankę kauczuku naturalnego i grafitu, dzięki czemu hybrydy doskonale spełniają swoją rolę czyszcząc szybę cicho i bez smug. W tym modelu warto podkreślić dużą staranność wykonania i jakość użytych materiałów, co kwalifikuje te nowoczesne wycieraczki do klasy Premium.
Ramiona Negotti
Komplety na tylną szybę firmy Negotti zawierające ramię z piórem , przystosowane do konkretnego modelu auta, będące odpowiednikiem oryginału.
Przejdź do strony głównej