Sklep z wycieraczkami samochodowymi

Sklep z wycieraczkami samochodowymi

Strona Główna » Produkty

Produkty

W poniższej galerii prezentujemy Państwu wszystkie modele piór wycieraczek dostępnych w naszym sklepie. 

wycieraczki bosch aerotwin
Bosch Aerotwin. Nowej generacji, berzprzegubowe pióra wycieraczek klasy Premium. Dużą zaletę tego modelu stanowi dobra aerodynamika, dzięki korpusowi wycieraczki w kształcie spojlera. Dla najbardziej wymagających Klientów, zapewniające dokładne czyszczenie szyby i komfort podczas jazdy. Zastosowanie - przednia szyba.
wycieraczki bosch twin
Bosch Twin. Klasyczne wycieraczki z metalowymi przegubami, wykonane w klasie Premium. Dla wymagających użytkowników. Zastosowanie - przednia szyba.
wycieraczki bosch eco
Bosch Eco. Klasyczne wycieraczki z metalowymi przegubami, wykonane w klasie Econo. Pasują do uchwytów typu U. Dla użytkowników poszukujących tańszej alternatywy, bez rezygnowania z jakości. Zastosowanie - przednia i tylna szyba.
oximo wu
Oximo typ WU (Silicon Line). Bezprzegubowe (płaskie) wycieraczki klasy średniej. W zależności od zastosowanego uchwytu posiadają symbole WU oraz WA-WG. Gumka zbierająca wykonana z mieszanki silikonowo-kauczukowej. Wyróżnia je bardzo dobry współczynnik jakości do ceny oraz prosty montaż.
Oximo typ WUH
Wycieraczki hybrydowe Oximo to nowa generacja piór, które zyskują coraz większą popularność, zwłaszcza w samochodach japońskich. Konstrukcja wycieraczki jest oparta na przegubach, dzięki czemu dokładnie przylegają do szyby. Zastosowanie mieszanki silikonowo-kauczukowej sprawia, że doskonale spełniają swoją rolę czyszcząc szybę cicho i bez smug. W tym modelu warto podkreślić dużą staranność wykonania oraz imponujący design.
NOWOŚĆ W OFERCIE. Wycieraczki Oximo typ WUSAG przystosowane do aut ciężarowych i autobusów dostępne w rozmiarach 550 mm - 1000 mm. Na szczególną uwagę tych produktów zasługuje ich dopasowana konstrukcja wykonana ze stali typu High-Carbon, co zapewnia długotrwałe użytkowanie. Unikatowa mieszanka silikonowo-kauczukowa daje gwarancje dokładnej i cichej pracy bez smug, dbając przede wszystkim o bezpieczeństwo i komfort jazdy Kierowców.
oximo wus
Oximo typ WUS. Klasyczne, przegubowe wycieraczki z lakierowanym metalowym korpusem. Stosowane do uchwytów na tzw. haczyk. Lokowane w klasie ekonomicznej, posiadają dobrą jakość i atrakcyjną cenę.
Oximo typ WUSP
Oximo typ WUSP. Odmiana klasycznych wycieraczek WUS, dodatkowo z zamontowanym spojlerem, dociskającym pióro wycieraczki do szyby, zwłaszcza podczas szybszej jazdy, co poprawia ich pracę. Do uchwytów typu U.
wycieraczki bosch rear
Bosch Rear. Wycieraczki na tylną szybę w jakości Premium. W zależności od dopasowania do konkretnego modelu auta wykonane są z lakierowanego metalu lub tworzywa, gwarantujące ich trwałosć
NOWOŚĆ W OFERCIE RAMIĘ + PIÓRO W ZESTAWIE . Szeroki asortyment dedykowanych kompletów Negotti na tylną szybę będące odpowiednikiem droższych oryginałów.
oximo typ wr
Oximo typ WR. Wycieraczki na tylną szybę. Dobra jakość wykonania i dopasowanie do wielu modeli aut. Bardzo atrakcyjna alternatywa dla klasy Premium.
NOWOŚĆ W OFERCIE . Dedykowane komplety na tylną szybę, zawierające ramię wycieraczki z piórem do wybranych modeli aut, wykonane z ocynkowanej stali typu high carbon oraz wysokogatunkowego stopu polietylenu i poliwęglanu.
Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu