Sklep z wycieraczkami samochodowymi

Sklep z wycieraczkami samochodowymi

» Opinie

Opinie

Szanowni Klienci

Niemal od początku istnienia e-wycieraczki.pl, czyli od 2010 roku, zbieramy opinie Klientów na temat naszego sklepu, produktów i jakości obsługi. Zapraszamy do zapoznania się z nimi. Pragniemy podkreślić, że w dobie dużej konkurencji, chcieliśmy i w dalszym ciągu chcemy wyróżniać się staranną obsługą Klienta, zarówno przed jak i po sprzedaży. Poniżej prezentujemy Państwu nasze certyfikaty, nagrody i opinie o nas.

Opineo.pl
Na Opineo.pl byliśmy obecni od 2013 do 2016 roku. Swoją opinię wyraziło ponad 4000 Klientów.
 
alt  
 

 


Wyróżnienia Opineo.pl
Warto zaznaczyć, że Opineo jest niezależnym serwisem opiniotwórczym. Tutaj w przeciwieństwie do serwisów aukcyjnych, Klient może napisać dowolną opinię, bez narażania się na negatywny komentarz zwrotny ze strony sprzedającego. Dlatego też opinie w tym serwisie mają podwójne znaczenie. W roku 2014 i 2015 otrzymaliśmy prestiżowe wyróżnienia w kategorii "Najlepszy sklep motoryzacyjny".

 
  alt alt


Allegro.pl
Jesteśmy obecni na tej platformie aukcyjnej od samego początku istnienia e-wycieraczki.pl. Na naszych dwóch kontach uzbierało się około 12000 komentarzy. Każde z kont ma najwyższą średnią ocenę 5.0 .Pierwszy wyróżnieniem które otrzymaliśmy był tytuł Super Sprzedawcy. Później tytuł ten ewoluował i obecnie nazywa się Standard Allegro, też w naszym posiadaniu.

alt          alt
     Konto e-wycieraczki-pl                     Konto trade-proTrusted Shops
We wrześniu 2016 roku uzyskaliśmy certyfikat Trusted Shops. Przed przyznaniem europejskiego znaku jakości Trusted Shops przeprowadza audyt sklepu internetowego na podstawie obszernego katalogu kryteriów jakości. Dzięki połączeniu gwarancji zwrotu pieniędzy i systemu opinii o sklepie możesz kupować online bez obaw o bezpieczeństwo. 

 
   alt

 
Przejdź do strony głównej